AL EENS VAN EEN WALVISGRAAT PVC VLOER GEHOORD?

De naam zegt het al: extra lang, extra breed, extra groot, extra indrukwekkend… Een Walvisgraat vloer is dus een visgraatvloer, maar dan in XXL.

De Walvisgraat PVC vloeren worden steeds populairder. De planken van deze PVC vloer worden schuin en haaks door ons op elkaar aangesloten gelegd. Hierdoor ontstaat er een trapsgewijs patroon in de vloer. Dit legpatroon heeft een moderne en rustige uitstraling wat de illusie geeft dat er meer ruimte is. Perfect als u voor een minimalistische stijl wilt gaan en rust wilt brengen in uw interieur.

Qua kleuren en designs kunt u bij ons alle kanten op. Ook ons aanbod merken is groot. Zo zijn wij leverancier van onder andere de merken TFD, Therdex, mFlor, Cotap, Vivafloors en Moduleo.

Deze vloer is van het merk Therdex Herringbone series.

Meer weten? We voorzien u graag van advies.

Deel dit verhaal op Social Media